Новий лабораторний центр відкрили у Коростені » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Новий лабораторний центр відкрили у Коростені

Автор: news_maker от 7-03-2021, 21:26, Переглядів: 761

Новий лабораторний центр відкрили у Коростені

3 березня, голова Житомирської ОДА спільно з головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком взяли участь у відкритті нового лабораторного центру у Коростені.

Заклад отримав кошти на придбання обладнання для ПЛР-лабораторії у сумі 3 475 000,00 грн відповідно до Постанови КМУ від 11.11.2020 року №1099 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Як зазначив голова Житомирської облдержадміністрації, новостворений вірусологічний підрозділ, який увійшов до відділення лабдіагностики, відповідає усім необхідних вимогам та стандартам. У ньому сьогодні вже працює 5 фахівців – 2 вірусологи, 2 лаборанти та 1 медсестра.

«Кількість пацієнтів, що обслуговує діагностичний центр складає 350 тисяч населення, а це означає, що якість послуг має бути на найвищому рівні. Це чудовий приклад співпраці органів державної, обласної та міської влади. Окрема подяка керівнику підприємства, який не зупиняється на досягненому і постійно прагне вдосконалення. Відкриття даного центру є надзвичайно важливим у нашій спільній боротьбі з пандемією», - наголосив Володимир Федоренко.

Також голова облдержадміністрації наголосив, що раніше ПЛР-тестування зразків з усієї області аналізувалися лише у Житомирі, а нова лабораторія дозволить швидше отримувати результати досліджень та у разі виявлення коронавірусу — своєчасно приймати рішення про самоізоляцію та надання необхідної медичної допомоги.

«За кошти обласного та державного бюджетів для лабораторного центру придбане найсучасніше обладнання вартістю у понад 3,5 мільйони гривень, за допомогою якого є можливість здійснювати до 300 ПЛР-досліджень на добу. За прогнозом, це забезпечить більшу частину об’єднаного Коростенського району в оперативному виявлені коронавірусу в організмі», — додав Віталій Бунечко.

«Хочу проінформувати, що у нас була перехресна перевірка зразків крові на ковід. Зразки було відправлено до обласного лабораторного центру у м. Житомир та нам, на аналіз. Хочу зазначити, що результати отримані у Житомирі і у нас не відрізнялись, тобто наші отримані результати є достовірними», - зауважила (медична сестра що проводила екскурсію).

Довідково: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради є правонаступником одного з перших в Україні діагностичних центрів, який був створений рішенням Житомирського облвиконкому від 11 червня 1990 року за № 154. Головною метою діяльності КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради є забезпечення належного рівня надання медичної допомоги населенню, постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС та жителям північних районів Житомирської області, підвищення якості медичних послуг, зміцнення кадрового потенціалу, зміцнення матеріально-технічної бази закладу, впровадження інноваційних технологій, залучення позабюджетних коштів, продовження міжнародного співробітництва, виконання нормативних планових завдань, а також вхід закладу в реформування охорони здоров’я України шляхом автономізації.

Являючись обласним закладом, КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» ЖОР має потужну матеріально-технічну базу та надає висококваліфіковану допомогу, маючи в своєму штаті досвідчених лікарів. Діагностичний центр в своєму складі має 5 відділень:

- ультразвукових досліджень;
- ендоскопічних досліджень;
- відділення функціональної діагностики;
- відділення лабораторної діагностики;
- консультативне відділення.Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені
Новий лабораторний центр відкрили у Коростені

Категорія: Новини, Фото, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: