У Житомирі зростає кількість хворих на коронавірус » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі зростає кількість хворих на коронавірус

Автор: news_maker от 17-03-2021, 21:03, Переглядів: 704

У Житомирі зростає кількість хворих на коронавірус

На сьогоднішній ранок на стаціонарному лікуванні в лікарні №1 знаходиться 188 пацієнтів з коронанавірусною хворобою, в лікарні №2 – 205. Про це розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова під час сьогоднішнього засідання виконкому.

Зазначено, що впродовж декількох днів поспіль за добу було госпіталізовано від 40 до 50 пацієнтів. У людей навіть молодого віку спостерігається важкий перебіг захворювання. У житомирських лікарнях для госпіталізації хворих на коронавірус у резерві залишилось близько 130 ліжко-місць. Цього резерву може не вистачить, якщо кількість хворих з COVID-19 не зменшиться.

«Важливо дотримуватися протиепідемічних заходів, бути на зв’язку із сімейним лікарем та за необхідності викликати швидку допомогу…Багато звернень і до сімейних лікарів. Якщо зазвичай здійснювалося 150 – 200 заборів ПЛР, то за вчора - 450. У місті Житомирі на сьогодні зафіксовано плюс 205 за добу, завтра теж можемо очікувати збільшення цих показників, - каже Марія Місюрова. - Поки резерв у нас в лікарнях є, але ситуація напружена. За необхідності звертатимемося до департаменту охорони здоров’я ОДА з тим, щоб в маршрут включили обласну клінічну».

Шановні житомиряни, при підозрі на коронавірусну інфекцію, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій, не займатися самолікуванням і відразу звертатися до сімейного лікаря!

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: