У Житомирі створюють Службу контролю у громадському транспорті » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі створюють Службу контролю у громадському транспорті

Автор: news_maker от 22-03-2021, 22:27, Переглядів: 640

У Житомирі створюють Службу контролю у громадському транспорті

У Житомирі впровадять Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.

У прийнятому рішенні виконкому йдеться, що до 1 квітня цього року ТТУ передасть функції контролю КП «Житомиртранспорт», який забезпечить створення та функціонування на підприємстві такої Служби.

«Запроваджуємо серйозну міську інспекцію у громадському транспорті… На першому етапі це буде контроль, який всі ці роки здійснювало ТТУ, далі поквартально будемо розширяти Службу. Контролюватимуться як комунальний транспорт, так і приватні перевізники», - каже Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Зазначено, що Служба інспектуватиме не тільки систему оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й санітарний стан, виконання графіків тощо. Контролери, які працюють на сьогодні в ТТУ, будуть переведені до іншого комунального підприємства.

У договорах з приватним перевізником про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде передбачено здійснення контролю КП «Житомиртранспорт» міської ради.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: