120 людей отримали вакцину від коронавірусної інфекції на базі стаціонарного пункту з вакцинації у Житомирі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

120 людей отримали вакцину від коронавірусної інфекції на базі стаціонарного пункту з вакцинації у Житомирі

Автор: news_maker от 24-03-2021, 22:06, Переглядів: 471

120 людей отримали вакцину від коронавірусної інфекції на базі стаціонарного пункту з вакцинації у Житомирі

Пункт облаштували на базі амбулаторії сімейної медицини №12.

Станом на 23 березня – це єдиний такий заклад у Житомирі. Незабаром на території обласного центру свою роботу розпочнуть ще 4 таких пункти. Вакцинацію проводять в окремому кабінеті. Облаштували і кімнату очікування для пацієнтів. Лікарі та медсестри перед цим пройшли спеціальне навчання. Нині вакцинують людей в рамках другої хвилі – щеплення отримують працівники мережі первинної медицини, зокрема, сімейні лікарі та їхні помічники, соціальні працівники. З моменту надходження нової партії вакцин робитимуть щеплення людям віком від 80 років, яких також вакцинуватимуть в другому етапі дорожньої карти.

Завідувач амбулаторії №12 Житомира Олександр Косміна розповів кореспондентам Суспільного, що пункт щеплення працює з 10.00 до 16.00 години:

"Стаціонарний пункт щеплення працює на Покровській 159, якщо не помиляюсь, відзавтра такий пункт запускатимуть на Польовій. В подальшому по Житомиру буде чотири таких пункти".

Сімейний лікар амбулаторії Тетяна Гетенок каже, якщо все нормально, всі показники в нормі, пацієнту проводиться щеплення у м’яз руки:

"І потім ще людина очікує 30 хвилин в тій же кімнаті, тому що можуть бути побічні дії, реакції і пацієнти повинні бути під наглядом лікарів. Якщо все нормально, через 30 хвилин вакцинований покидає нашу установу. Сьогодні все було нормально, пацієнти всі були задоволені, побічних дій не було".

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: