Житомиряни можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомиряни можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби

Автор: news_maker от 9-04-2021, 23:12, Переглядів: 631

Житомиряни можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби

У Житомирі організовують «Майстерню активного та здорового довголіття». Проєкт передбачає проведення з людьми старшого віку та особами з інвалідністю віком старше 65-ти років безоплатних занять скандинавської ходьби. Його ініціатори - ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» та департамент соціальної політики міської ради.

«З місцевого бюджету фінансова підтримка складає 5 тисяч гривень. Це, звичайно, не всі витрати, які передбачені цим проєктом, і значну суму витрат бере на себе громадська організація», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

Голова ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» Ірина Снігурівська каже: «Важливо включити рухову активність у повсякденне життя людей похилого віку. Це сприяє зміцненню імунітету і допомагає зберегти позитивний настрій у непростий для всіх час».

Тренування проводитимуться на безоплатній основі в малих групах на свіжому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Спортивне спорядження надасть організатор. А по завершенню проєкту його учасники отримають інформаційні матеріали, аби кожен мав змогу продовжувати фізичну активність вдома.

Всі, хто бажає, взяти участь у «Житомирській майстерні активного та здорового довголіття», можуть заповнити анкету https://forms.gle/hdWPHGyrLFnSBo5w6.

Житомиряни можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: