Виконком затвердив обмежувальні заходи на період поминального тижня » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Виконком затвердив обмежувальні заходи на період поминального тижня

Автор: news_maker від 29-04-2021, 20:32, переглядів: 1 094


Виконавчий комітет прийняв рішення, яким рекомендував керівникам установ, підприємств та організацій та населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на цвинтарях з 29 квітня 2021 року у кількості не більше 3-х осіб біля однієї могили та за наявності засобів захисту.

Для уникнення масового скупчення людей, мешканцям громади рекомендовано за можливості утриматись від відвідування цвинтарів 9, 10, 11 та 16 травня, у період поминальних днів.

Під час прибирання та відвідування могил заборонено вживання алкогольних напоїв та споживання їжі.

Зміни внесуть до руху громадського транспорту. 9 травня з 07:00 до 19:00 год. по шосе Західному буде припинено рух транспорту, окрім транзитного, вантажного, спеціального транспорту та автомобілів, задіяних у обрядах поховання. Кінцевими зупинками автобусного маршруту №44 буде визначено «Гідропарк», маршруту №11 – перехрестя вулиць Соснова та Героїв Базару.

«Велика кількість пасажирів у маршрутках, які їдуть в цей день на кладовище, - небезпека для людей. Тому на один день ми припиняємо рух комунального і приватного громадського транспорту. Люди зможуть доїхати на приватних автомобілях та дійти пішки. Всі інші дні громадський транспорт буде працювати у звичному режимі, щоб упродовж тижня люди мали змогу відвідувати могили», - каже міський голова Сергій Сухомлин.

Охорона публічного порядку та контроль за дотриманням карантинних обмежень громадянами на Корбутівському та інших цвинтарях буде забезпечено силами поліції, національної гвардії та муніципальної інспекції Житомирської міської ради. Контролюватиметься також дотримання субʼєктами господарювання вимог недопущення стихійної торгівлі на цвинтарях.

З 09:00 до 18:00 годин в районі Корбутівського цвинтаря чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги та підрозділи пожежної охорони.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: