Асенізаторні служби відновили роботу у Житомирі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Асенізаторні служби відновили роботу у Житомирі

Автор: news_maker от 12-05-2021, 19:40, Переглядів: 672

Асенізаторні служби відновили роботу у Житомирі

12 травня у Житомирі відновили роботу асенізаторні служби, які відкачують каналізаційні стоки з вигрібних ям приватного сектору – служби підписали нові договори з Житомирводоканалом.

Про це Суспільному розповів підприємець, який надає послуги асенізатора, Леонід Кончаківський. За його словами, ціна на відкачування каналізаційних ям для приватного сектору з 12 травня зросла вдвічі. Зараз вартість відкачування 4 кубометрів стоків – 600 гривень.

“Люди дуже обурюються, бо хтось живе на велику зарплату і може це собі дозволити, а пенсіонерам, що робити? Ми не працювали і люди вимушені платити, бо тече з дворів і звідусіль, – каже Леонід Кончаківський. – Поліпшень ніяких водоканал нам не зробив, тільки вимагають більше платити, а умов немає. Не знаю в чому різниця між водою, тією, що ми викачуємо у приватному секторі, і тією, де люди живуть у багатоповерхівках. Все те саме, але цим зробили вартість у 2 рази більшу”.

Представниця “Житомирводоканалу” Лариса Продеус говорить, що нові договори співпраці з водоканалом підписали 22 перевізники-асенізатори. Одна з нових вимог – встановлення на машинах gprs-трекерів.

“Також якість їх стічних вод повинна бути приведена до нормативів, а у разі, якщо це неможливо зробити, то потрібно укласти додатковий договір з КП “Житомирводоканал”, де зазначено підвищений тариф на наднормативно забруднені стоки. Плата буде залежати від якості стоків, які перевізники скидають на наші зливові станції”, – сказала Лариса Продеус.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: