Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги

Автор: news_maker от 12-05-2021, 20:00, Переглядів: 809

Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги

12 травня, ще 11 сучасних спеціалізованих автомобілів Citroën класу «С» поповнили автопарк комунального некомерційного підприємства “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради. У подальшому планується закупити ще 14 спеціалізованих автомобілів класу «В».

До передачі автомобільної техніки долучилася перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко та т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Світлана Мошківська.

«Автомобілі оснащені всім необхідним обладнанням, потрібним для підтримки життєдіяльності людини під час надання екстреної допомоги та транспортування хворого до лікувального закладу в будь-якому стані», — зазначив в.о. директора КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради Віктор Гриньов.

Наталія Остапченко зазначила, що в умовах пандемії COVID-19 оновлення автопарку автомобілів екстреної допомоги є надзвичайно важливим кроком модернізації таких закладів.

«Важливо те, що з початком пандемії, впродовж 2020 та 2021 років, нам вдалося здійснити найбільш масштабне придбання автомобілів екстреної медичної допомоги», — наголосила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації.

Лікар-інтерн Петро Артемчук наголосив, що нові реанімобілі мають надсучасне кисневе обладнання, що дозволяє підтримувати дихання пацієнтів у автоматичному режимі, а це надзвичайно важливо в умовах боротьби з коронавірусною інфекцією.

Як зазначив Віктор Гриньов, нові транспортні засоби будуть передані до підстанцій у містах Житомир, Бердичів, Коростень та Новоград-Волинський.

Загальна вартість техніки – майже 44 мільйони гривень.Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги
Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги
Житомирська область отримала ще 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: