Волонтер Яков Прокопчук отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром III ступеня» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Волонтер Яков Прокопчук отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром III ступеня»

Автор: news_maker от 15-05-2021, 22:31, Переглядів: 661

Волонтер Яков Прокопчук отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром III ступеня»

Нагороду благодійнику вручив 14 травня міський голова Сергій Сухомлин «за активну громадську позицію, підтримку військовослужбовців, родин загиблих військових в АТО/ООС, людей з інвалідністю, мешканців Житомира, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Яков проживає в Німеччини та є громадянином України. Із самого початку війни на Сході активно допомагає військовим та їх родинам. Щорічно на суму 180 тис. грн ним закуповуються і передаються подарунки загиблим військовим та кожного року на таку ж суму продуктові набори родинам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Волонтер допомагає фінансово пораненим.

«З 2014 до 2020 року Яков Михайлович передав понад 100 інвалідних візків та багато обладнання для реабілітації поранених. Займався збором коштів для їх лікування. Допомагає сім’ям загиблих. За власний кошт придбав спеціалізований автобус для перевезення людей з обмеженням руху та передав його ГО «Осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці «Компас Житомир», - зазначалося під час засідання виконкому. Цей автобус використовується для потреб людей з обмеженнями руху нашої громади.

Волонтер Яков Прокопчук отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром III ступеня»

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: