Цього літа дитячий табір "Орлятко", що розташований поблизу села Левків Житомирського району, не прийматиме дітей. Про це розповіла Суспільному керівниця табору Оксана Крук.
Комунальний дитячий заклад оздоровлення і відпочинку "Орлятко" не працює від початку пандемії. Керівниця табору "Орлятко" Оксана Крук каже, що і сьогодні їй дзвонять батьки, які хочуть відправити своїх дітей у цей табір.
"Цього року ми дуже чекали літа, дуже чекали заїзду дітей, – каже Оксана Крук. – Діти дзвонять постійно, їхні батьки, з районів, сільрад телефонують і всі питають, коли можна заїхати. Ми і продавали путівки. До нас діти навіть з Англії приїздили, і з Києва були, і житомиряни, і з області. Півтора року табір простояв. Нам було важко, взимку були морози, ми палили ватру, щоб відігріватися, труби проривало. Ми просто намагалися зберегти матеріально-технічну базу закладу".
У 2019 році у таборі "Орлятко" розпочали ремонт, який через відсутність грошей не закінчили.
"У нас працювало б 2 корпуси, – каже Оксана Крук. – Кожен корпус по 56 місць. Тобто 112 дітей ми приймали б кожну зміну. Перший корпус ми встигли відремонтувати повністю, а в другому почали ремонт і, на жаль, в нас закінчилися гроші, щоб платити робітникам. Завдяки обласній раді з'явилася індукційна плита, замість духових шаф ми придбали пароконвектомат і посудомийну машину. Їдальня зараз теж в стадії ремонту. Головна проблема – це дах їдальні. Зараз, як тільки йде дощ, то тече".
За словами голови обласної ради Володимира Федоренка, цього року з обласного бюджету виділялися гроші на заробітню плату працівникам табору. На ремонт закладу цього року кошти не виділятимуть.
"Я дав час директору, який на той час виконував обов'язки, щоб надали якісь пропозиції, – каже Володимир Федоренко. – Чи щодо інвестора, чи щодо реабілітації людей, які звертаються, і так далі, але нічого зараз немає. Тому ми проголосували, і це є першим кроком, щоб, можливо, в перспективі нам його на аукціон виставити з прописом того, що ми можемо там зробити, наприклад, реабілітаційний центр. Бо треба десятки мільйонів гривень, щоб його відремонтувати, і десятки мільйонів гривень, щоб його утримувати".
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...