Житомир виплатить допомогу підприємцям з місцевого бюджету » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомир виплатить допомогу підприємцям з місцевого бюджету

Автор: news_maker від 30-06-2021, 22:18, переглядів: 607

Житомир виплатить допомогу підприємцям з місцевого бюджету

Виконком затвердив Порядок надання допомоги підприємцям, які призупинили свою діяльність через карантинні заходи.

«Не всі міста виплачують таку допомогу. З місцевого бюджету ФОПам допомогло буквально декілька міст. Для нас це була принципова позиція. Жодних додаткових заяв чи документів для здійснення виплати з місцевого бюджету подавати не потрібно», - наголосив міський голова Сергій Сухомлин.

Перелік осіб-підприємців отримано від обласної адміністрації, що було передбачено Порядком виплати допомоги з держбюджету.

Загальна кількість осіб-підприємців складає 2145. Сума до виплати з місцевого бюджету – 4 млн 290 тис. грн.

Розмір допомоги складає 2 тис. грн. Виплата проводиться одноразово у цьому році.

Дія документу поширюється на осіб-підприємців, які зареєстровані і здійснюють свою господарську діяльність на території Житомирської територіальної громади

Перелік осіб, які отримають виплати з місцевого бюджету, планують затвердити на наступному виконкомі. «Маємо право виплачувати тільки тим фізичним особам - підприємцям, які зареєструвалися через додаток «Дія». Саме цей додаток має підтвердити, що особа підпадає під критерії виплати… Наразі ми вже готові до виплати», - зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

«Дія даного Порядку поширюється на фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані і здійснюють свою господарську діяльність на території Житомирської територіальної громади та основний вид економічної діяльності яких зазначений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається заява на отримання допомоги (далі за текстом – Заява), та відповідає видам, визначеним у переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи фізичних осіб – підприємців, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (із змінами та доповненнями) (далі за текстом — Перелік видів економічної діяльності)», - йдеться у документі.

Детальніше з Порядком, який визначає надання фінансової допомоги ФОПам, можна ознайомитися за посиланням https://zt-rada.gov.ua/?doc_id=30550.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: