На територію автомобільної стоянки за адресою проспект Миру, 22 у Житомирі впала частина даху прилеглої будівлі. В результаті пошкоджено більше десятка автівок. Це сталося 29 червня близько 20 години під час буревію.
Житомирянин Олександр Холод, власник автівки, на яку впав фрагмент даху, говорить, що за 10 років, протягом яких ставить тут власне авто, таке трапилося вперше. Чоловік каже, про цю подію дізнався з інтернету, одразу прийшов. Під завалом його автомобіль не розгледіти.
"Жах побачив, – каже Олександр Холод. – Автівку повністю накрило дахом. Які збитки будуть, ще не знаю. Треба її розкривати з-під цього даху і дивитися. Але впевнений, що збитки будуть великі".
Руслан Терещук показує, які пошкодження через буревій зазнав його автомобіль.
"Я за годину вже був тут, на місці, – каже Руслан Терещук. – Побачив пошкодження. З однієї сторони вдарений бік. Навіть ляда трохи поведена. І на кожному крилі, дверцятах – подряпини та вм'ятини. Скло розбите".
"Бачите, як зроблений цей дах – тяп-ляп, – каже Микола Семенюк. – Тільки зверху зроблено, щоб дах не прогнувся, і його не закріпили. Порив вітру – і маємо те, що маємо".
Власники зруйнованих автівок викликали незалежного експерта. Провести повну експертизу йому не вдалося, тому що будівля, з якої зірвало буревієм частину даху, під охороною військових.
"Ускладнює роботу експерта те, що це – військовий об'єкт, – каже адвокат Дмитро Мартинюк. – Він охороняється. І ту роботу, яку мав провести експерт на приміщенні гаражу, повністю йому не надали можливості виконати. Сподіваємося, що через постанови, ухвали слідчого, судді, все ж таки доведеться витребувати всю проєктно-кошторисну документацію, документи, що підтверджують належне виконання робіт. І вже виходячи з цього, будемо проводити експертизу і потім вирішувати, або в кримінальному провадженні заявляти цивільний позов, або окремо позиватися до суду".
Біля автостоянки – військовий інститут. Кореспонденти Суспільного телефонували заступнику керівника навчального закладу Володимиру Наконечному, але коментарів він не надав. Пояснив, інформацію про подію вивчають.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...