У Житомирі планують побудувати ще одну ТЕЦ » Новини Житомира
 
 


У Житомирі планують побудувати ще одну ТЕЦ

Автор: news_maker від 6-07-2021, 07:19, переглядів: 981

У Житомирі планують побудувати ще одну ТЕЦ

6 липня на другому пленарному засіданні 8 сесії міської ради депутати погодили рішення про надання юридичній особі дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

«Це перше рішення, яке дає дозвіл на складання технічної документації. Перед наступною сесією маємо проголосувати вже за інвестиційний договір. У цьому договорі ми можемо зробити всі необхідні вимоги від міста Житомира - це екологічні стандарти Євросоюзу на викиди, заборона спалювання вугілля, менший тариф, терміни будівництва та інше Для того, щоб це не було просто намагання захопити земельну ділянку. За 2-2,5 роки можемо мати ще одну ТЕЦ», - говорить міський голова Сергій Сухомлин.

Житомир має на 80% відмовитися від газу - такий план ставить перед собою міський голова. Він зауважує, що в найближчі 2-3 роки у Житомирі буде налічуватися чотири таких ТЕЦ.

«У цьому році ми запускаємо ТЕЦ по провулку Винокурному, яка будується за грантові кошти. Викиди цієї ТЕЦ у двічі менші, ніж викиди від газових котелень», - зазначає Сергій Сухомлин.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: