До Житомира в рамках фестивалю "Korolyov Avia Fest" прилетять пілоти з різних країн » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

До Житомира в рамках фестивалю "Korolyov Avia Fest" прилетять пілоти з різних країн

Автор: news_maker від 9-07-2021, 23:47, переглядів: 1 244

До Житомира в рамках фестивалю "Korolyov Avia Fest" прилетять пілоти з різних країн

14 та 15 серпня люди, які люблять авіацію, з’їдуться на масштабний фестиваль «KOROLEV AVIA FEST». Міський голова Сергій Сухомлин каже: Житомир чекає на 500 пілотів з різних країн, а дводенне авіаційне свято збере 100 тисяч відвідувачів.

«Житомирський аеропорт тепер має статус міжнародного, а тому очікуємо багато пілотів малої авіації з Франції, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови та інших країн. Буде представлено цікаві літаки, виступи парашутистів… Вперше у Житомирі пройде чемпіонат України по дронах. Величезна зона фудкортів, дитячі майстеркласи….», - розповідає міський голова.

Розіграш автомобіля Tesla стане головною подією фестивалю.

Концерти, майстеркласи, зона фудкорту, показові виступи - безоплатні для відвідувачів. А хедлайнерами фестивалю стануть NK (Настя Каменських) та Jerry Heil.

Сергій Сухомлин запрошує на головну подію літа: «Корольов – бренд Житомира, це ім’я назавжди пов’язане з нашим містом…». До аеропорту буде організовано спецпідвіз.До Житомира в рамках фестивалю "Korolyov Avia Fest" прилетять пілоти з різних країн
До Житомира в рамках фестивалю "Korolyov Avia Fest" прилетять пілоти з різних країн

Категорія: Відео / Афіша


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: