Борщівник Сосновського активно знищують у Житомирі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Борщівник Сосновського активно знищують у Житомирі

Автор: news_maker від 13-07-2021, 07:27, переглядів: 1 166

Борщівник Сосновського активно знищують у Житомирі

Борщівник Сосновського наразі активно знищують у всьому місті. Працівники Зеленбуду ліквідовують борщівник механічним методом, бо застосування пестицидів у місті згідно з Правилами утримання зелених насаджень заборонено.

За 1,5 місяці злісний бур’ян викосили вже на Київському шосе, вул. Івана Мазепи, біля кінотеатру «Космос», вул. Труда, Леха Качинського, біля ЗОШ №10 та на схилах Замкової гори.

Цьогоріч вперше підприємство спробує використати у боротьбі з борщівником Сосновського засіб проти амброзії.

«Ми замовили натуральний препарат. В його основі - природній матеріал бішофіт, який не шкодить здоров’ю людини. Дослідження, що проводилися на Полтавщині, показали, що цей препарат є ефективний проти борщівника Сосновського», - розповідає Олена Бондарчук, екологиня КП «Зеленбуд».

Зеленбудівці застерігають: при зустрічі з рослиною варто бути обачним. Якщо ж борщівник вразив людину, вражену ділянку треба закрити тканиною від сонячних променів. Потім - усе промити з милом та холодною водою, обробити розчином від опіків.

Довідково: Борщівник Сосновського - багаторічна рослина родини зонтичних, що виглядає як величезний кріп. Зростає борщівник подекуди до 5 метрів у висоту, а товщина стебла може сягати 10 сантиметрів. Рослина є невибагливою, легко дичавіє і мігрує. Небезпека борщівника для здоров’я людини пов’язана із наявністю фотоактивних речовин, що під дією сонячного випромінювання надають йому токсичних властивостей. Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1-3 ступенів.

Борщівник Сосновського активно знищують у Житомирі
Борщівник Сосновського активно знищують у Житомирі

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: