У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С

Автор: news_maker від 29-07-2021, 08:35, переглядів: 1 128

У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С

28 липня у Житомирі у центрі міста охочих перевіряли на гепатит С. Участь в акції взяли 53 житомирянина. Тестування тривало з 11:00 до 13:00 години. За цей час шістьом людям підтвердили наявність гепатиту в організмі.

Про це Суспільному розповіла співорганізаторка заходу Юлія Рубцова.

За її словами, така акція – щорічна. В обласному центрі її проводять одинадцятий раз.

"Ми хочемо, щоб люди перевірялися систематично, – каже Юлія Рубцова. – Це важливо тому, що чим раніше почати лікування, тим позитивніше все пройде і без наслідків".

Юлія Рубцова каже, що перевірятися на гепатит важливо ще й тому, що хвороба дуже підступна.

"Людина зовсім не відчуває, що хворіє, – каже Юлія Рубцова. – Може бути якась втома і ми думаємо, що це – стрес, що ми багато працювали. І ми можемо так жити і рік, і два, десять, двадцять, а потім ти приходиш, коли тобі вже зовсім погано, і це або цироз, або рак печінки".

Житомирянка Юлія Фоміна участь у такій акції бере вперше.

"Я думаю, що ризик інфікування існує у кожної людини, – каже Юлія Фоміна. – Це може бути і у стоматологічному кабінеті, і у манікюрному салоні. Тому такі акції дуже потрібні. Це турбота про життя і здоров'я кожної людини. Я знаю, що хвороба дуже підступна, і вбиває людину непомітно. І тому, вважаю, що тестування надзвичайно важливе".

Для кожної людини використовується окремий тест. Результати отримують через 15 хвилин.

"Це швидкий тест на визначення антитіл гепатиту С, – каже медична сестра Ліна Онофрійчук. – Нам потрібна крапля крові пацієнта. Вона наноситься на касету, додається розчин і виконується процедура. Перевірятися треба, щоб вчасно дізнатися про хворобу, і вчасно звернутися до лікаря".

"Там усе дуже стерильно, сестричка у масці, всі прилади стерильні, все проводиться анонімно, прізвище не вказується, тобі лише присвоюється порядковий номер, – каже житомирянка Ольга Кучевська. – Такі акції дуже потрібні".У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С
У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С
У Житомирі усіх охочих перевіряли на гепатит С

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: