Майже 400 дітей з багатодітних сімей отримають фінансову допомогу » Новини Житомира
 
 


Майже 400 дітей з багатодітних сімей отримають фінансову допомогу

Автор: news_maker від 10-08-2021, 20:50, переглядів: 1 063

Майже 400 дітей з багатодітних сімей отримають фінансову допомогу

До 1 вересня поточного року житомирські малозабезпечені багатодітні сім’ї отримають по 2000 грн на кожну дитину для підготовки до школи. Одержувачами є діти від 6 до 18 років.

Додаткові виплати запроваджені Постановою Кабміну №803 і будуть здійснені автоматично без звернень батьків дітей за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги.

«Жодних документів, які підтверджують статус малозабезпеченості чи статус багатодітної родини, надавати не потрібно. Органи соціального захисту працюють з категорією малозабезпечених родин: виплачують їм державну соціальну допомогу. Перелік багатодітних родин також є: вони теж отримують державну підтримку, - пояснює директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

До 16 серпня буде сформовано перелік житомирських родин, які потребують такої допомоги та необхідний обсяг фінансів. Органи соціального захисту облдержадміністрації - розпорядники коштів - формують загальну потребу по Житомирській області та подають до Міністерства соціальної політики.

Вікторія Краснопір зауважує: 17 вересня будуть подані додаткові списки родин, які з технічних причин не потрапили до переліку.

У Житомирі зазначені виплати отримають 155 багатодітних малозабезпечених сімей, в яких виховується близько 400 дітей. До 1 вересня поточного року розподіл коштів планують здійснити.

Важливо: допомога виплачується тим дітям, яким станом на 1 серпня поточного року вже виповнилося від 6 до 18 років включно.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: