Житомирський драмтеатр відкриє новий сезон виставою, яка йтиме на вулиці одразу в кількох локаціях » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський драмтеатр відкриє новий сезон виставою, яка йтиме на вулиці одразу в кількох локаціях

Автор: news_maker від 4-09-2021, 22:28, переглядів: 1 450

Житомирський драмтеатр відкриє новий сезон виставою, яка йтиме на вулиці одразу в кількох локаціях

8 вересня Житомирський облмуздрамтеатр імені Івана Кочерги відкриватиме 78 сезон – виставу "За двома зайцями" даватимуть на вулиці одразу в кількох локаціях.

Про це Суспільному розповіла головна режисерка театру Наталія Тімошкіна.

У 2020 році актори облмуздрамтеатру вже виступали просто неба, а от грати на кількох локаціях одразу будуть вперше.

"Минулоріч під цією вербою ми ставили "Кайдашеву сім`ю". У нинішньому сезоні вирішили продовжити цей експеримент. Буде масштабна вистава "За двома зайцями" – з оркестром, масовкою, зміною локацій", – каже Наталія Тімошкіна.

Режисер та актор Петро Авраменко розповідає, що у виставі замість звичних декорацій використовуватимуть споруди, розміщені у дворі театру.

"Ми не ставимо ту декорацію, яка є на сцені. Замість неї ми використовуємо балкон, асфальт, навіть якщо буде калюжа, ми її теж будемо відігрувати. Є певні мізан-сцени, які актор знає, є відстань до певного предмету. Тут же ми розширюємся. Не вся декорація може тут бути, і актор повинен підлаштуватися під запропоновані умови. Глядачі перебуватимуть в цьому дворику – ми заберемо автомобілі, аби всі змогли дивитися", – говорить режисер.

Акторка Оксана Павлова розповіла, що грати в таких умовах цікаво, але складно.

"Майданчик, мікрофони – трохи інший звук, по-іншому мізан-сцени, все це по-новому, – каже акторка. – Одна локація – перед службовим входом, інша – під вербою. Дуже великі переходи через вулицю, трохи треба побігати. Хоч досвід праці на відкритому повітрі в нас, акторів, вже є, але зараз, приміром, заважає сильний вітер".

За словами режисерів, у день відкриття театрального сезону, 8 вересня, опадів не прогнозують, тож, вони мають намір зібрати у дворі театру близько двох сотень глядачів.Житомирський драмтеатр відкриє новий сезон виставою, яка йтиме на вулиці одразу в кількох локаціях

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: