Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

Автор: news_maker від 24-09-2021, 07:40, переглядів: 2 437

Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

Міський голова Сергій Сухомлин вручив ключі від квартири 21-річному юнакові. У черзі на отримання житла Андрій перебував як особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Я дякую депутатам, міському голові та службі (управлінню) у справах дітей за надану можливість – проживати у своїй квартирі. Це дуже важливо для мене та моєї сім’ї», - звертається до присутніх Андрій під час сесії міської ради.

Квартира загальною площею 29,7 кв.м придбана за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування: 50/50.

Її облаштували меблями та побутовою технікою за кошти бюджету громади. «Квартира повністю придатна для проживання. За кошти місцевого бюджету придбано диван, шафу-купе, пральну машину, мікрохвильову піч, праску», - розповідають у службі (управлінні) у справах дітей міської ради.

Помешкання включено до житлового фонду соціального призначення та надано Андрію на праві користування.

На сьогодні при виконавчому комітеті міської ради на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, перебуває десять осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них шестеро вже отримали соціальне житло.

Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: