За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони

Автор: news_maker від 19-10-2021, 13:48, переглядів: 679

За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони

Про це йшлося сьогодні, 19 жовтня, на розширеній міській комісії з ТЕБ і НС, де представники бізнесу та комунальних підприємств обговорили з керівництвом міста роботу в умовах «червоної» зони.

«У червоному рівні епіднебезпеки працюватимуть садочки, початкова ланка школи та за наявності 100 % вакцинації педпрацівників, школи. Робота представників бізнесу залежатиме від них: всі мають бути вакцинованими. Нова хвиля ковіду, кажуть лікарі, набагато складніша, ніж минула. Кисню потребує більше людей, раптово наступає важка стадія перебігу хвороби. Для зручності ми готові їхати на місця і вакцинувати працівників. Життя людей – найдорожче. Маємо бути свідомими», - наголошує міський голова Сергій Сухомлин.

«Станом на сьогоднішній ранок в Лікарні №1 знаходиться 179 пацієнтів, а в Лікарні №2 – 208. За останню добу в Лікарню №2 госпіталізовано 46 осіб. Звернень набагато більше. Пацієнти потрапляють в досить тяжкому стані, і є всі показники до госпіталізації. Наразі перебіг захворювання на ковід дуже непередбачуваний і важкий. Практично всі пацієнти, які госпіталізуються, вже потребують кисневої підтримки», - про це повідомила під час позачергового засідання міської комісії ТБ і НС заступниця міського голови Марія Місюрова.

За словами директора Лікарні №1 Володимира Мордюка, у Лікарні №1 наразі 75% пацієнтів потребують кисневої підтримки.

«Раптово наступає важка стадія перебігу хвороби. Вік пацієнтів хворих на ковід помолодшав», - додає директор Лікарні №2 Ігор Кухарук.

Як тільки у Житомирі розпочне діяти червоний рівень епідемічної небезпеки, буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ:

Робота непродовольчих і продовольчих ринків, а також торговельних центрів дозволяється виключно за наступних умов:

- з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
- лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для - 100% працівників ринку та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в межах ринку;
- допуск відвідувачів та перебування на ринку здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;
- керівники ринків повинні забезпечити контрольований вхід та вихід на ринок, а також несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

Роботу закладів громадського харчування в межах територіальної громади буде визначено з 06:00 до 23.00.

Дозволяється:

Робота закладів торгівлі - продовольчих та непродовольчих магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів виключно за наступних умов:

- з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
- лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу торгівлі;
- допуск відвідувачів та перебування в закладі торгівлі здійснювати лише у респіраторі, або захисній масці;
- керівники закладів несуть відповідальність за дотримання маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

Робота закладів сфери послуг (перукарні та салони краси) виключно за наступних умов:

- з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
- лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу;
- допуск відвідувачів та перебування в закладі здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;
- керівники закладів несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

Робота закладів розміщення (готелів та хостелів) виключно за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу.

Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, зелених COVID-сертифікатів.

В “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони
За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони
За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони
За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: