Незабаром у Житомирі відбудеться подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті » Новини Житомира
 
 


Незабаром у Житомирі відбудеться подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті

Автор: news_maker від 20-10-2021, 23:30, переглядів: 968

Незабаром у Житомирі відбудеться подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті

Зростання енергоносіїв неодмінно потягне за собою підвищення ціни проїзду у громадському транспорті, попереджають житомирян. Початок 2022 року принесе із собою підвищення ціни на квитки.

Про це розповів керівник міського управління транспорту і зв'язку Костянтин Підпокровний.

"Подорожчання вартості проїзду неминуче. Ми бачимо останній місяць, що у містах де є електротранспорт вартість проїзду становить 6, 8, 10 гривень. Більшість міст вже йде на підняття тарифу, тому що при такій вартості електроенергії, інших варіантів у нас не буде. До кінця поточного року ми маємо прийняти відповідне рішення. Орієнтовна дата введення з початку наступного року." - зауважив керівник міського управління транспорту.

Більше ніж на один мільйон гривень до кінця року зросте вартість електроенергії для комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" у зв'язку зі збільшенням випуску рухомого складу та збільшенням ціни на світло.

За його словами, на наступний рік сума зростання вартості електроенергії складе близько 20 мільйонів.

"Якщо вартість електроенергії триматиметься на рівні четвертого кварталу 2021 року, то ми матимемо плюс майже 20 мільйонів, – каже Костянтин Підпокровний. – Це становить 40 відсотків від звичайної потреби. Внесення змін до договору якраз і передбачає збільшення випуску рухомого складу, корегування фінансової частини, фінансового плану підприємства у зв'язку зі зростанням вартості електроенергії".

За словами Костянтина Підпокровного, загальна сума витрат підприємства становить до кінця року чотири з половиною мільйони. Собівартість перевезення одного пасажира на сьогодні становить 12 гривень. Враховуючи середню вартість квитка 4,70 грн. з бюджету дотується 7,30 грн.

"Відповідно заробітна плата становить три з половиною мільйони і один мільйон сто тисяч гривень – електроенергія. Десь в межах десяти мільйонів нам потрібно до кінця року додаткового фінансування. Це до 130 мільйонів, які в нас вже є на цей рік, щоб закрити повністю витрати підприємства по заробітній платі, електроенергії й іншим статтям витрат".

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: