Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу » Новини Житомира
 
 


Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу

Автор: news_maker від 22-10-2021, 22:02, переглядів: 836

Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу

Зранку 22 жовтня у міському центрі вакцинації утворилися черги серед тих, хто прийшов отримати щеплення. Нині у Житомирі щоденно щеплюють понад тисячу людей.

Про це Суспільному розповіла керівниця центру вакцинації Аліна Гудз.

О 10 годині ранку в черзі на отримання щеплення у міському центрі вакцинації Житомира, розташованому у торговому центрі "ОЛДІ" на вулиці Грушевського, 5, стояли близько сотні людей.

Житомирянину Петру Щербині 77 років. Аби зробити щеплення, він прийшов і зайняв чергу за дві з половиною години до початку роботи центру вакцинації.

"Я стою з 8 години ранку. Черга. Кажуть, що вчора ще більша була черга. Всі хочуть вакцинуватися, не хочуть хворіти, не хочуть доходити до "червоної" зони. Я планую вакцинуватися вакциною "CoronaVac", – каже Петро Щербина.

За словами житомирянки Галини Перепелиці, черги утворюються, бо люди не очікували посилення карантинних вимог.

"Я тут стою у черзі з 8 години ранку, – розповідає кореспондентам Суспільного Галина. – Перш за все, це залежить від нас самих. Можна було б таких черг і не створювати, і раніше кожному з нас вакцинуватися. А ми то не хотіли, то не можна було, а то пройде. А ви бачите воно не проходить".

"Я зайняв загальну чергу, а потім її поділили ще на три черги. Буду щеплюватися вакциною "CoronaVac". Не скажу 100, а скажу, що 200 відсотків треба вакцинуватися, бо береженого Бог береже", – говорить ще один житомирянин Сергій Гавриш.

Студентка Житомирського медичного інституту Олена Пасічник разом з 12 одногрупницями прийшла допомогти медпрацівникам центру щеплення, аби врегулювати черги та допомогти з реєстрацією людей і наданням консультативної підтримки.

"Врегульовуємо загальну чергу, ділячи її на чотири менших черги. Перша черга – ті, хто хоче вакцинуватися "AstraZeneca", друга – на "CoronaVac" і третя на "Pfizer". Ще одна черга це ті, хто йде в IT-підтримку центру вакцинації. Також допомагаємо на реєстрації – розповідаємо людям про ту чи іншу вакцину", – каже Олена.

За словами керівниці міського центру вакцинації Аліни Гудз, центр змінив графік роботи – нині він починає працювати о 10.30. Вакцинуватися можна однією з трьох вакцин.

"На вибір є "Pfizer", "AstraZeneca" і "CoronaVac". Графік роботи змінився у зв'язку із посиленням карантинних вимог, до нас пішло більше людей. Ми починаємо працювати з 10.30. На даний момент працює 5 бригад. Вчора (21 жовтня – ред.) у нас було 1069 людей", – поінформувала керівниця центру вакцинації.

Окрім того, житомиряни можуть вакцинуватися у тимчасових пунктах щеплень.

Щеплення вакциною "Pfizer" (перша та друга доза) можна зробити за такими адресами:

- вулиця Старочуднівська 12/77 (амбулаторія №11). Попередній запис за номером: (095) 67-19-056;
- вулиця Покровська, 159 (амбулаторія №12). Попередній запис за номером 0 (800) 35-04-36 (внутрішній номер "12").

Щеплення вакициною "CoronaVac" та "AstraZeneca" (перша та друга доза) можна зробити за такими адресами:

- площа Польова, 2 (амбулаторія №4). Попередній запис за номером: 0 (800) 35-04-36 (внутрішній номер "04");
- вулиця Героїв Десантників, 23 (амбулаторія №8). Попередній запис за номером: 0 (800) 35-04-36 (внутрішній номер "08").

Тимчасовий пункт вакцинації діє в "Епіцентрі" за адресою в Житомирі: вулиця Київське шосе, 4/2. Працює пункт у будні з 10.00 до 16.00. Там щеплення проводять вакциною "CoronaVac" та "AstraZeneca" (перша і друга доза).

Також з 23 жовтня на час шкільних канікул знову запрацює тимчасовий пункт вакцинації у житомирській школі №6, котра знаходиться за адресою: майдан Короленка, 7.

Пункт вакцинації у школі №6 та в ТЦ "ОЛДІ" працюватимуть за таким графіком:

з понеділка по п’ятницю: з 10.30 до 19.00, перерва з 13.45 до 14.15;
субота: з 08.30 до 19.00, перерва з 13.45 до 14.15;
неділя та святкові дні: з 08.30 до 14.00.

Отримати щеплення на тимчасовому пункті, облаштованому на базі "Укрпошти", можна щосереди з 10.00 до 15.00.Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу
Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу
Житомиряни вимушені чекати в чергах, щоб отримати щеплення від коронавірусу

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: