У Житомирі встановлять меморіальні дошки Нікуліну та Кругляку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі встановлять меморіальні дошки Нікуліну та Кругляку

Автор: news_maker від 17-11-2021, 18:41, переглядів: 164


У Житомирі встановлять меморіальні дошки Володимиру Нікуліну та Борису Кругляку. Нові дошки будуть виготовлені з антивандального оргскла та міститимуть QR код.

Меморіальну дошку Почесному громадянину м. Житомир, Заслуженому будівельнику України Володимиру Нікуліну встановлять на головному фасаді будинку за адресою: м. Житомир, вул. Кафедральна, 10.

Професору, українському вченому-історику, доктору історичних наук, члену Нью-Йоркської академії наук Борису Кругляку меморіальну дошку встановлять на фасаді будинку, де він проживав, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 29.

«Ми відходимо від радянських традицій граніту і кам’яних брил. Всі нові пам’ятні дошки у Житомирі будуть виготовлені винятково з оргскла та міститимуть QR код, останній слугуватиме «гідом» життєвого шляху відомих житомирян для містян та туристів. Згоду на встановлення ми надаємо тільки після опрацювання та врахування рекомендацій міської комісії з топоніміки», - зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: