ФК "Полісся" на власному полі обіграв дніпропетровський "ВПК-Агро" » Новини Житомира

ФК "Полісся" на власному полі обіграв дніпропетровський "ВПК-Агро"

Автор: news_maker від 18-11-2021, 20:41, переглядів: 489

17 листопада в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги житомирське "Полісся" на власному полі обіграло дніпропетровський клуб "ВПК-Агро" з рахунком 3:1.

Матч 12 туру між "Поліссям" та "ВПК-Агро" перенесли на 17 листопада через хворобу гравців "Полісся" на коронавірус.

У житомирян голи на рахунку Андрія Гітченка, котрий забив на дев'ятій хвилині, Дмитра Шастала – на 29 хвилині та Артема Козака – на 44 хвилині. Гол престижу на 85 хвилині у ворота "Полісся" забив футболіст "ВПК-Агро" Станіслав Куліш.

Категорія: Спорт