На одній з бердичівських автозаправок виявили неякісне пальне » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На одній з бердичівських автозаправок виявили неякісне пальне

Автор: news_maker від 21-11-2021, 11:09, переглядів: 186


На одній з бердичівських автозаправок фахівці Держекоінспекції Поліського округу під час перевірки виявили 11 590 літрів неякісного пального. Речниця Держекоінспекції Світлана Березенська розповіла, що фахівці інспекції постановили вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

За словами речниці екоінспекції, автозаправну станцію, котра знаходиться на вулиці Житомирській у Бердичеві, перевіряли з 10 по 15 листопада.

"Планову перевірку проводять працівники відділу державного ринкового нагляду, – каже Світлана Березнська. – З 10 по 15 листопада фахівці виявили певні невідповідності у документах на пальне, тому прийняли рішення зробити аналіз проб трьох видів пального. Проби направили до незалежної лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна". За результатами досліджень з'ясувалося, що 3927 літрів пального А-95-Євро5-Е5 "Premium" та 7666 літрів пального А-92-Євро5-Е5 за такими показниками, як "вміст сірки", "об’ємна частка бензолу", "масова частка кисню" не відповідають вимогам Технічного регламенту до видів палива, затвердженого постановою Кабміну №927 від 1 серпня 2013 року".

Зважаючи на результати досліджень, фахівці Держекоінспекції Поліського округу прийняли рішення вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: