Тематичні заходи у рамках акції відбуваються і у Житомирі. Локації «Розірви коло насильства» для привернення уваги до актуальних проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми організували на вулиці Михайлівській. Перехожі мали змогу ознайомитися інформацією щодо проблеми домашнього насильства у будь-якому його прояві. Житомиряни мали змогу переглянути виставку «Річ у тім».
Питанню протидії домашньому насильству було присвячено і засідання депутатської групи «Рівні можливості».
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...