27 листопада на майдані Путятинському (біля пам’ятного знаку «Сумуючий Янгол») у Житомирі відбулася традиційна акція «Запали свічку», присвячена пам’яті жертв Голодоморів. Житомиряни у цей день запалили лампадки, а священнослужителі відправили поминальну панахиду за душі жертв голодного терору.
В історії України Голодоморів було три: у 1921−1923, 1932−1933 та 1946−1947 pp. У 1998 році, з метою вшанування пам'яті мільйонів наших земляків, які постраждали від злочинних дій радянського режиму, Указом Президента України було встановлено День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій. Пам’ятну дату відзначають щороку у четверту суботу листопада. Верховна Рада України у 2006 році офіційно визнала Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...