До кінця року четверо дітей-сиріт отримають співфінансування на придбання житла » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


До кінця року четверо дітей-сиріт отримають співфінансування на придбання житла

Автор: news_maker від 14-12-2021, 22:14, переглядів: 622


8 грудня на засіданні виконавчого комітету розглядали питання про затвердження суми коштів, яку необхідно спрямувати з місцевого бюджету для співфінансування придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа.

«Чотири особи віком 23-35 років, що мешкають в Житомирі та чекають цього житла, наразі надали всі необхідні документи, ми їх опрацювали. Сьогодні на засіданні виконкому зафіксували цей перелік з чотирьох осіб, а також кошти, які необхідно спрямувати з місцевого бюджету. Після надходження спів фінансування з державного бюджету зможемо перерахувати їх на рахунки отримувачів», - розповідає директорка департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір.

У місцевому бюджеті було зарезервовано кошти у сумі більше ніж 9 млн грн для співфінансування і сформовано потребу з осіб, які можуть претендувати на таку грошову компенсацію.

Вікторія Краснопір наголошує: вже розглянуто пропозиції щодо виплат компенсації 8 особами з категорії 35+, тепер на розгляді четверо осіб з категорії 23-35 років. Таким чином, 12 представників від Житомирської громади зможуть отримати співфінансування на придбання житла.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: