У Житомирі зафіксували спалах африканської чуми свиней » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі зафіксували спалах африканської чуми свиней

Автор: news_maker від 10-02-2022, 21:26, переглядів: 659


У підсобному господарстві Житомирської виправної колонії №4 зафіксовано спалах АЧС. Установа має своєї підсобне господарство, де вигодовувалося 95 свиней. У колонії кажуть, тварин тримали винятково для власних потреб, на час, коли були перебої з постачанням м'ясної продукції.

Для з’ясування епізоотичної ситуації на місці та проведення епізоотичного розслідування, встановлення причин загибелі тварин, джерел і шляхів можливого занесення збудника африканської чуми свиней (АЧС) і вжиття заходів щодо недопущення поширення збудника хвороби за його межі невідкладно прибула група швидкого реагування. Було відібрано біологічний матеріал та направлено для дослідження на АЧС до Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, де було встановлено діагноз африканська чума свиней.

Рішенням позачергової міської надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка 9 лютого зібралася в міській раді вирішено все поголів’я свиней на території колонії умертвити безкровним методом, спалити та захоронити залишки трупів в місці їх виявлення, місце спалення обробити хлорним вапном. Також на території виявлення спалаху африканської чуми свиней встановити 40-денний карантин.

Контроль за виконанням рішення покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: