Кікбоксери Житомирщини у складі збірної України вибороли призові місця етапу Кубка світу » Новини Житомира

Автор: news_maker від 7-06-2022, 19:37, переглядів: 1 198

Кікбоксери юніори із Радомишля, що на Житомирщині, вибороли призові місця етапу Кубка світу з кікбоксингу WAKO. В особистому заліку – одне перше та два других місця, в загальнокомандному заліку українська збірна посіла третє місце.

Про це пише тренер радомишльських спортсменів, викладач ДЮСШ в місті Радомишль Сергій Дзюба на сторінці в мережі Facebook.

За його словами, для української збірної Кубок світу став дещо неочікуваним, нашим спортсменам вдалося виступити дуже успішно і посісти третє загальнокомандне місце.

У складі збірної України виступали два кікбоксери юніори Радомишля – Валерія Генюта та Артем Гаєнко.

Валерія Генюта в розділі лайт-контакт 60 кілограмів виборола золото етапу Кубка світу, в розділі поінтфайтінг здобула срібну медаль.

Артем Гаєнко піднявся на другу сходинку п’єдесталу після боїв в розділі лайт-контакт 63 кілограми.

27-й розіграш Кубка світу з кікбоксингу WAKO проходив в Будапешті (Угорщина) з другого по п’яте червня 2022 року. Учасниками змагань світового рівня стали 1700 спортсменів із 39 країн.

Категорія: Спорт