Нову розмітку на вулиці Театральній водії ігнорують » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Нову розмітку на вулиці Театральній водії ігнорують

Автор: news_maker від 28-06-2022, 07:31, переглядів: 1 641


З 27 червня на вулиці Театральній у Житомирі діє нова схема дорожнього руху. Поки працівники муніципальної інспекції проводять з водіями роз'яснювальну роботу, але далі порушників штрафуватимуть на 680 гривень.

Про це Суспільному розповів представник Житомирської муніципальної інспекції Олександр Гончарук.

Нова дорожня розмітка на Театральній забороняє зупинку і стоянку автотранспорту на ділянці від вулиці Великої Бердичівської до майдану Перемоги. Винятки зробили для таксі та велосипедистів.

У перший день дії нової розмітки житомирські муніципальні інспектори вийшли на Театральну, аби провести роз'яснення водіям, котрі порушують правила.

"Смуга для громадського транспорту вступила у дію з сьогоднішнього дня, але чимало водіїв про це не знають, тому ми проводимо роз’яснювальну роботу та попереджаємо їх. Після того, як ми їм про це розповімо, наступного разу вони вже не будуть порушувати правила", – каже Олександр Гончарук.

"Вважаю, що зробили правильно, – говорить водій на ім'я Василь. – Правильно роблять, що роз'яснюють, адже одразу штрафувати – це було б неправильно".

За пів години роботи муніципальні інспектори зафіксували п’ять порушень правил стоянки автотранспорту.

"Я трохи не розумію, – каже один із водіїв-порушників на ім'я Анатолій. – За ці п'ять хвилин і штрафувати інваліда – не розумію. Мені здається, це трохи неправильно. Якщо за правилами я щось порушив, то я згодний. Більше не буду порушувати не буду зупинятися".

Помилка водіїв у тому, що вони не слідкують за розміткою і знаками та зупиняють автомобілі на смузі руху громадського транспорту. А це, розповідають муніципальні інспектори, заборонено правилами.

"Ми фіксуємо автомобіль, залишаємо повідомлення на лобовому склі. Для водія тепер буде штраф у розмірі 680 гривень", – розповідає Олександр Гончарук.

У міській муніципальній інспекції працюють чотири інспектори. Кожного дня вони фіксують понад 100 випадків порушень правил дорожнього руху.

"Кожен інспектор фіксує щодня майже 30 порушень. Раніше на початку нашої роботи правопорушень було більше. З кожним разом кількість порушників зменшується. Порушники вимушені сплачувати штраф і не кожному це підходить", – сказав представник Житомирської муніципальної інспекції Олександр Гончарук.

Зауважимо, що згідно п. 17.1 Правил дорожнього руху України, на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 5.8 «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів» або 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів» забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів (крім таксі та велосипедистів) на цій смузі.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: