У Житомирі схему руху тролейбуса №15 планують змінити вже до кінця літа. Наразі тролейбус №15 рухається по кільцю за маршрутом: Гідропарк - вул. Чуднівська - вул. Дмитра Донцова - вул. Фещенка-Чопівського - Смолянка - вул. Вітрука - Залізничний вокзал - вул. Київська - вул. Театральна - вул. Мала Бердичівська - вул. Леха Качинського - вул. Чуднівська - Гідропарк.
Про це журналістам телеканалу СК1 повідомив заступник мера Житомира Олександр Шевчук.
"Планувався ремонт Театральної, був замінений борт, збільшився радіус самого повороту з вулиці Театральної на вулицю Велику Бердичівську, що дає можливість повернути тролейбусу" - розповідає заступник міського голови.
Перший етап, а саме встановлення нових бетонних опор, вже завершили силами трамвайно-тролейбусного управління. Наразі, готуються до наступного етапу роботи - перенесення контактної мережі на нові опори та демонтаж старих опор.
Чиновники запевняють, що вулицю Фещенка-Чопівського без транспорту не залишать.
"В подальшому тролейбус, який ходить з Корбутовки буде курсувати і по Фещенка-Чопівського, і по вулиці Великій Бердичівській, що дасть можливість зв'язати Корбутовку з Бердичівською від Театральної до вулиці Шевченка" - повідомив Олександр Шевчук.
Зважаючи на плани чиновників тролейбус №15 буде сполучати центр міста з Гідропарком за наступною схемою: Гідропарк - вул. Чуднівська - вул. Дмитра Донцова - вул. Любарська - вул. Театральна - вул. Велика Бердичівська - вул. Шевченка - вул. Фещенка-Чопівського - вул. Дмитра Донцова - вул. Мала Бердичівська - вул. Леха Качинського - вул. Чуднівська - Гідропарк.
Ймовірно, зміни не оминуть і тролейбус №15А, який рухається вулицею Фещенка-Чопівського у напрямку Гідропарку. Його цілком можуть повернути назад на вулицю Космонавтів. Офіційної інформації, щодо зміни схеми руху тролейбусів №15А, наразі немає.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...