У Житомирі незабаром зміниться схема руху тролейбуса №15 » Новини Житомира
 
 


У Житомирі незабаром зміниться схема руху тролейбуса №15

Автор: news_maker від 4-07-2022, 20:24, переглядів: 3 899


У Житомирі схему руху тролейбуса №15 планують змінити вже до кінця літа. Наразі тролейбус №15 рухається по кільцю за маршрутом: Гідропарк - вул. Чуднівська - вул. Дмитра Донцова - вул. Фещенка-Чопівського - Смолянка - вул. Вітрука - Залізничний вокзал - вул. Київська - вул. Театральна - вул. Мала Бердичівська - вул. Леха Качинського - вул. Чуднівська - Гідропарк.

Про це журналістам телеканалу СК1 повідомив заступник мера Житомира Олександр Шевчук.

"Планувався ремонт Театральної, був замінений борт, збільшився радіус самого повороту з вулиці Театральної на вулицю Велику Бердичівську, що дає можливість повернути тролейбусу" - розповідає заступник міського голови.

Перший етап, а саме встановлення нових бетонних опор, вже завершили силами трамвайно-тролейбусного управління. Наразі, готуються до наступного етапу роботи - перенесення контактної мережі на нові опори та демонтаж старих опор.

Чиновники запевняють, що вулицю Фещенка-Чопівського без транспорту не залишать.

"В подальшому тролейбус, який ходить з Корбутовки буде курсувати і по Фещенка-Чопівського, і по вулиці Великій Бердичівській, що дасть можливість зв'язати Корбутовку з Бердичівською від Театральної до вулиці Шевченка" - повідомив Олександр Шевчук.

Зважаючи на плани чиновників тролейбус №15 буде сполучати центр міста з Гідропарком за наступною схемою: Гідропарк - вул. Чуднівська - вул. Дмитра Донцова - вул. Любарська - вул. Театральна - вул. Велика Бердичівська - вул. Шевченка - вул. Фещенка-Чопівського - вул. Дмитра Донцова - вул. Мала Бердичівська - вул. Леха Качинського - вул. Чуднівська - Гідропарк.

Ймовірно, зміни не оминуть і тролейбус №15А, який рухається вулицею Фещенка-Чопівського у напрямку Гідропарку. Його цілком можуть повернути назад на вулицю Космонавтів. Офіційної інформації, щодо зміни схеми руху тролейбусів №15А, наразі немає.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: