Команди Житомирщини та Київщини провели товариську зустріч із голболу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Команди Житомирщини та Київщини провели товариську зустріч із голболу

Автор: news_maker від 12-07-2022, 21:28, переглядів: 1 548


У рамках навчально-тренувального процесу вихованців відділення з голболу Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю та ДЮСШ м. Коростеня 09 липня у Житомирі відбулася товариська зустріч між командами Житомирської та Київської областей.

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

У спортивному протистоянні, яке пройшло у спортивній залі Житомирської обласної організації УТОГ, взяли участь чотири команди з міст Коростеня, Білої Церкви та Житомира.

Не дивлячись на війну та перешкоди у тренувальному процесі, ця матчева зустріч є важливою для подальшого вдосконалення гарної фізичної форми, адже у серпні команди Житомирщини планують поїхати до Білої Церкви на старт нового навчально-спортивного сезону 2022/2023.

Крім того, дві спортсменки з Житомирщини Ольга Лук’янчук та Наталія Мелена входять до складу паралімпійської збірної України та вже готуються до запланованого чемпіонату Європи з голболу серед жінок у Португалії.

Довідково. У грі «голбол» беруть участь дві команди по три гравця. Кожна команда може мати три запасних гравця. В обох кінцях майданчика розміром з баскетбольне поле, знаходяться ворота. Гра здійснюється озвученим м’ячем (всередині знаходиться дзвіночок).

Всі гравці голбола з порушеннями зору, щоб всі були в рівних умовах, гравці одягають спеціальні спортивні темні пов’язки, в яких вони абсолютно нічого не бачать.

Мета гри — закотити м’яч за лінію воріт команди, що захищається, в той час, як вона намагається перешкодити, при цьому покладаючись тільки на свій слух та інтуїцію.Категорія: Спорт

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: