До проєкту психологічної підтримки «Поруч» долучилося понад 400 дітей » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


До проєкту психологічної підтримки «Поруч» долучилося понад 400 дітей

Автор: news_maker від 26-07-2022, 20:24, переглядів: 852


З 16 червня в Житомирі стартував проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом «ПОРУЧ».

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ (https://poruch.me/), який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

З малечею і молоддю в ігровій формі паралельно працюють психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери. Спортивні майданчики розділені на зони, де почергово діти займаються з психологом, потім грають у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розказують та демонструють, що робити у випадку травм. Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Спортивні заняття для дітей в рамках проєкту “ПОРУЧ” впроваджують у восьми областях України: Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській.

Заняття безкоштовні, реєстрація за посиланням.Категорія: Фото / Спорт

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: