У Житомирі триває робота осередку підтримки та розвитку дітей «Спільно» Дитячого фонду ООН UNICEF » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі триває робота осередку підтримки та розвитку дітей «Спільно» Дитячого фонду ООН UNICEF

Автор: news_maker від 26-07-2022, 21:06, переглядів: 852


Співпраця Дитячого фонду ООН UNICEF та Житомирської військової адміністрації триває. За підтримки UNICEF, українські спеціалісти – соціальні працівники, психологи, юристи об’єдналися для допомоги сім’ям, які були змушені покинути свої домівки, аби вберегтися від війни.

Так, у Житомирі діє осередок підтримки та розвитку дітей «Спільно» Дитячого фонду ООН UNICEF.

Тут малеча може побавитися м’ячиком, зліпити щось із пластиліну, пограти у іграшки, намалювати малюнок — поринути в спокійне дитинство, а батьки тим часом можуть вирішити свої справи, або ж, за бажанням, залишатися із дітьми. Також сім’ї, які перебувають в скрутному життєвому, становищі можуть отримати допомогу у вигляді засобів гігієни та дитячого харчування. В осередку спеціалісти також консультують громадян щодо надання грошової допомоги за програмою «Допомога для багатодітних сімей». Також для дітей та батьків готують різноманітні майстер-класи, щоб кожен міг відволіктися від теперішніх реалій війни в країні.

Всі послуги в просторі «Спільно» – безкоштовні й надаватимуться відповідно до графіку — щодня із 10:00 до 19:00.

Програма «Спільно» буде тривати до початку жовтня. Детальніше з програмою можна ознайомитися у Телеграм-каналі @unicefspilnozhitomir.
Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: