25 жителів Житомирщини отримають мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


25 жителів Житомирщини отримають мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу

Автор: news_maker від 31-07-2022, 20:56, переглядів: 1 266


Житомирський обласний центр зайнятості розглянув 95 бізнес-проєктів для отримання грантів, які жителі Житомирщини подали з 1 по 10 липня 2022 року. Після перевірки, оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками підтримані були 25 проєктів.

Жителі Житомирщини, які першими мають можливість реалізувати власні підприємницькі ідеї за рахунок державних грантів, отримають від 149 до 250 тис. грн на загальну суму понад 5,6 млн грн. Вони зобов’язуються створити 55 нових робочих місць. Серед отримувачів більшість – мають досвід ведення бізнесу. Понад 80% суми грантів отримувачі витратять на придбання необхідного обладнання.

13 з 25 підтриманих бізнес-проєктів передбачають виробничу діяльність: отримувачі грантів виготовлятимуть 3D сувеніри, якісні напівфабрикати, хлібобулочні та текстильні вироби, паперові пакети, вироби з деревини для реклами, навчання чи повсякденного користування, займатимуться отриманням олії з різних масляних культур, вирощуванням птахів й виробництвом продукції з птиці.

Сім майбутніх підприємців захистили бізнес-плани зі створення стоматологічного кабінету, гастробару, флористичного магазину, майстерні з виробництва продукції з конструкційних композитних матеріалів та розширення існуючої керамічної майстерні, відкриття пекарні та магазину продуктів харчування.

П’ять учасників використають гранти для організації надання послуг: перукарського напрямку, з лазерної депіляції, вантажних перевезень, ремонту автотранспорту, квартир і будинків.

Подати заяву на отримання мікрогранту можна до 12 грудня 2022 року.

Більше про програму отримання мікрогрантів: https://is.gd/gFSaeq. Подати заяву по програмі “Єробота”: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota.

Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану – щоденно у телефонному режимі за номером: 0(412) 43-20-40 або щосереди об 11-00 під час онлайн-консультації.

Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr або за телефоном «гарячої» лінії 063-214-41-75.


Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: