Житомирське "Полісся" вдома переграло "Буковину" » Новини Житомира

Житомирське "Полісся" вдома переграло "Буковину"

Автор: news_maker від 28-09-2022, 19:36, переглядів: 982

25 вересня у домашньому поєдинку матчу п’ятого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги житомирське "Полісся" перемогло чернівецьку "Буковину" з рахунком 2:0. В результаті ФК "Полісся" одноосібно очолив турнірну таблицю групи А.

Матч проходив в рамках ігор сезону 2022/23 років на рівні Професійної футбольної ліги.

Більша частина першого тайму пройшла доволі рівно. Житомирське "Полісся" мало кілька атак на ворота "Буковини".

В середині першого тайму на 29 хвилині матчу гравець "Полісся" Богдан Кушніренко з пенальті забив гол у ворота противника.

Відтак перший тайм закінчився з перевагою в рахунку житомирян над буковинцями 1:0. Також в першому таймі житомирський гравець Андрій Гітченко заробив жовту картку.

Перед другим таймом в житомирському "Поліссі" відбулися заміни – на поле замість Дмитра Шастала вийшов Денис Янаков, Євгеній Морозко змінив Іллю Чередниченка, а Владислав Шаповал – Яна Морговського.

Другий тайм футболісти "Буковини" стали активніше грати і футболісти "Полісся" все частіше опинялися на газоні.

На 65 хвилині гравець "Буковини" Цурупін заробив пенальті, яке закінчилося для буковинців голом в їхні ворота.

Подвоїв перевагу, забивши другий гол "Буковині", гравець "Полісся" Денис Янаков.

Додаткові три хвилини до основного часу не принесли результату – матч закінчився із рахунком 2:0 на користь житомирського ФК "Полісся".

В результаті ФК "Полісся" одноосібно очолив турнірну таблицю групи А, маючи в активі чотири перемоги та жодної поразки.

Категорія: Спорт