У Житомирі по тролейбусним маршрутам №2 та №3 курсують комунальні автобуси » Новини Житомира
 
 


У Житомирі по тролейбусним маршрутам №2 та №3 курсують комунальні автобуси

Автор: news_maker від 21-10-2022, 09:41, переглядів: 1 235


До кінця тижня у Житомирі задля економії електроенергії не випускатимуть на лінію електротранспорт.

Про те, що електротранспорт не курсуватиме розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Якщо ми запускаємо електротранспорт і ще якісь речі, при цьому не економлячи електроенергію, то це призведе до відключення і електроенергія буде подаватися погодинно. Ми точно не хочемо цього допустити. Тому максимальна економія. Енергосистема Житомира дуже вразлива на сьогоднішній момент після цих ударів. І ми будемо робити все, щоб економити і не допускати цих відключень в місті Житомирі", – сказав міський голова.

«Відновити роботу електротранспорту на сьогодні все ще неможливо. Тому максимально збільшили випуск автобусів, включно з комунальними, до 135 одиниць», — каже Олександр Шевчук, заступник міського голови.

На тролейбусних маршрутах №2 (Богунія - Вокзал - Смолянка) та №3 (Богунія - Смолянка - Вокзал) працюють комунальні автобуси, які курсують з інтервалом 15-20 хвилин. Дані маршрути працюють з 06 до 22 години, відслідкувати їх рух можна на сайті Дозор. Вартість проїзду згідно автобусних тарифів - 10 грн. транспортна картка, 14 грн. готівкою, пільгова вартість 7 грн. для осіб з інвалідністю 3 групи та пенсіонерів за віком (за умови оплати з картки житомирянина).

Категорія: Відео / Транспорт

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: