На Житомирщині ВПО перевірятимуть за місцем проживання » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині ВПО перевірятимуть за місцем проживання

Автор: news_maker від 3-11-2022, 05:05, переглядів: 897


Як повідомляє ГУ Національної сервісної служби у Житомирській області, з початку збройної агресії рф проти України майже 110 000 внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ, пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання в області. Наразі на Житомирщині проживає 71 000 переселенців.

Відповідно до постанови №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» представники Національної соціальної сервісної служби в Житомирській області перевірятимуть місця проживання переселенців, що зазначені в довідці внутрішньо переміщеної особи. Якщо людина не проживає за реєстрацією, її позбавлятимуть виплат ВПО.

«Якщо впродовж 10 днів внутрішньо переміщена особа не з’явиться до органу соціального захисту населення і не пройде ідентифікацію (тобто не пред’явить документ, що посвідчує особу), то управління має право припинити державну допомогу на проживання з наступного місяця», — поінформував начальник ГУ Національної сервісної служби у Житомирській області Юрій Прокопець.

Внутрішнім переселенцям, які змінили адресу свого початкового переміщення на іншу, рекомендують найближчим часом звернутися до органів соціального захисту чи ЦНАП. Тут вони мають повідомити про зміну місця проживання та отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси теперішнього проживання.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: