ФК "Полісся" переграло вдома тернопільську "Ниву" » Новини Житомира

ФК "Полісся" переграло вдома тернопільську "Ниву"

Автор: news_maker від 6-11-2022, 17:12, переглядів: 1 627

06 листопада житомирський футбольний клуб "Полісся" вдома переграв тернопільську "Ниву" з рахунком 2:1. Це був матч 11 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги сезону 2022/2023.

Напередодні матчу футболісти Житомира посідали першу сходинку в турнірній таблиці групи А.

Перший тайм футбольний клуб "Полісся" закінчив із перевагою в два м’ячі.

На 39 хвилині перший гол матчу був у ворота "Ниви", автор м’яча – Василь Грицук. Гол був забитий з пенальті.

Наприкінці першого тайму на 45 хвилині житомиряни відправили другий м’яч у ворота гравців з Тернополя. Гол забив Дмитро Шастал.

Початок другого тайму показав більш активну гру ФК "Нива".

На 68 хвилині матчу футболіст з Тернополя Соколов відвантажив м’яч у ворота "Полісся" – перший і єдиний у виконанні "Ниви" в цьому поєдинку.

Фінальний результат матчу 2:1 на користь житомирського футбольного клубу "Полісся".

Відтак "Полісся" продовжує свою серію ігор без поразок. В 12 турі житомирські футболісти на виїзді 13 листопада гратимуть із Буковиною.

Категорія: Спорт