SEO-копірайтинг - оптимізований контент для просування сайту
 
 


SEO-копірайтинг - оптимізований контент для просування сайту

Автор: news_maker від 3-12-2022, 19:23, переглядів: 276


SEO копірайтинг - найважливіший інструмент просування сайту, здатний вплинути на позиції сайту в пошуковій видачі. Правильно написані сео-тексти підвищують трафік і відсоток конверсій. А ще - покращують імідж бренду, адже вони корисні та інформативні.

Разом з фахівцями студії копірайтингу Ямбус спробуємо розібратися в ситуації та ролі оптимізованих текстів.

Складно уявити, але в мережі - понад мільярд сайтів. І тільки одиниці потрапляють на першу сторінку пошукової видачі. Чому саме вони? Справа в якісній SEO оптимізації та контенті без спаму.

Тексти виведуть сайт в ТОПТак, це дійсно так. Насамперед це роблять саме тексти. Однак для цього необхідно, щоб опублікований контент відповідав певним критеріям:

- високий ступінь унікальності;
- відсутність спаму і неприкритої реклами;
- актуальна і корисна інформація;
- правильно підібрані ключові слова;
- відсутність граматичних і пунктуаційних помилок. 

SEO копірайтинг повинен вміщати не тільки пошукові запити, а й нести корисну інформацію - їх має бути цікаво читати. Ключові фрази мають бути вписані в текст органічно і грамотно. 

Як визначити, чи потрібен вашому сайту SEO копірайтингВсе просто. Алгоритми роботи пошукової системи Google з кожним роком стають дедалі досконалішими. Ще зовсім недавно для просування сайту в Топ-10 достатньо було написати звичайну статтю й додати в неї десяток ключів на кшталт "купити", "замовити", "на замовлення"... Сьогодні все це не працює. Ба більше, подібний спам взагалі може нашкодити. 

А тому, якщо у вас старі тексти, написані ще п’ять років тому й оптимізовані під застарілі вимоги (або взагалі "на око"), прийшов час замислитися про оновлення контенту.

Яким повинен бути текст, щоб пошуковики вивели його на першу сторінку видачіОсновна мета SEO тексту https://yambus.com.ua/poslugi-ta-tsini/seo-kopirajt/ - збільшення трафіку, але не менш важливим є й утримання клієнта, а тому він має бути цікавим і актуальним, а не просто містити популярні ключі.

Якісний текст відповідає пошуковим запитам семантично. Такі ключі непомітні під час читання й допомагають краще розкривати тему. Такий контент добре структурований, має логічні блоки й внутрішні заголовки, списки і таблиці, що допомагає йому краще ранжуватися за пошуковими запитами.

Професійний копірайтинг - це найкращий інструмент просування товарів і послуг. Він дає змогу вести здорову конкуренцію, залучати більшу кількість користувачів і отримувати прибуток. Дізнатися більше про SEO ви також можете на сайті студії копіратйингу Yambus.

Категорія: Новини компаній

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: