Естонія передала Житомирщині 11 автобусів Iveco Irisbus Crossway » Новини Житомира
 
 


Естонія передала Житомирщині 11 автобусів Iveco Irisbus Crossway

Автор: news_maker від 15-12-2022, 19:50, переглядів: 1 563


14 грудня, у Житомирі відбулася передача 11 автобусів 9 громадам Житомирщини від Естонії. Участь у заході взяв начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Віктор Градівський, Голова Рійгікогу Естонської Республіки Юрі Ратас, Народний депутат України Арсеній Пушкаренко, заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов, голова Вишневої міської ради Київської області Ілля Діков, представники профільних структурних підрозділів Житомирської ОВА, громад Житомирщини, ГУ ДСНС України у Житомирській області, Житомирського обласного ТЦК та СП, громадськість.

Загалом сьогодні Естонська Республіка передала 26 автобусів фірми Iveco Irisbus Crossway, з яких 11 – Житомирській області, 10 – Харківській області, 3 – Полтавській області, 2 – Бучанському району Київської області.

У Житомирській області автобуси отримали:

- Житомирський обласний ТЦК та СП;
- ГУ ДСНС України у Житомирській області;
- Коростенська дитячо-юнацька спортивна школа;
- Березівська територіальна громада;
- Білокоровицька територіальна громада;
- Новоборівська територіальна громада;
- Пулинська територіальна громада;
- Словечанська територіальна громада;
- Старосілецька територіальна громада;
- Харитонівська територіальна громада;
- Чоповицька територіальна громада.

Як зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, це вже третя партія автобусів, яку отримує наша область. Загалом Уряд Естонії має намір передати Житомирщині близько 30 автівок.

«Системна допомога від Естонії є важливим свідченням того, що Україна не одна у цій боротьбі. Громади Житомирщини на півночі області раніше вже отримували машини екстреної допомоги, лісівники Житомирщини – пожежні машини. Наші військові успішно користуються польовими госпіталями, наданими естонцями. Ще один госпіталь планується передати найближчим часом», — зазначив Віталій Бунечко.

Також очільник області зазначив, що Естонія вже будує та відновлює 2 об’єкти в регіоні – дитячий садок в Овручі та зруйнований ворожою ракетою міст у Малині. Нині ж естонські колеги визначаються з наступними об’єктами відновлення на 2023-й рік.

«Ми дякуємо нашим друзям з Естонії, які підтримують нас протягом усіх цих надзвичайно складних місяців війни. Разом з нами естонці борються на дипломатичному й міжнародному рівнях. Не зважаючи на те, що географічно нас розділяють тисячі кілометрів, ми близькі по духу», — підкреслив Віталій Бунечко.


Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: