Спортсмени області вибороли ряд нагород на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства » Новини Житомира

Автор: news_maker від 26-12-2022, 21:18, переглядів: 1 315

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Чемпіонат проходив у місті Львів з 21 по 25 грудня.

За підсумками фінальних змагань, перше місце з чотириборства виборов Данило Сич. Срібло серед юнаків та 3 місце серед юніорів здобула Валерія Бебешко.

Вагомий результат і серед командного заліку. Команда у складі Данило Сич, Ілля Ковальов та Владислав Тищенко виборола бронзу в юніорській категорії. Данило Сич, Владислав Тищенко та Володимир Головецький – срібло серед юнаків U19.

Команда дівчат: Валерія Бебешко, Євгенія Бігула та Ольга Ковальова: 3 місце серед юніорок, 2 місце серед дівчат U-19.

Категорія: Спорт