Дитяча громадська організація «Все робимо самі» відзначила своє 20-річчя » Новини Житомира
 
 


Дитяча громадська організація «Все робимо самі» відзначила своє 20-річчя

Автор: news_maker від 9-01-2023, 21:18, переглядів: 644


У приміщені Житомирського обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбувся благодійний святковий захід на честь 20-ти річчя від дня створення дитячої громадської організації «Все робимо самі». Організація була створена у 2003 році підлітками із багатодітних родин з метою допомоги малозабезпеченим сім’ям у скрутний час. Головою організації став Богдан Купчинський — хлопець із багатодітної сім’ї. Перші акції проходили у вигляді дворових заходів. Пізніше додали заходи екологічного напрямку та соціального спрямування, зокрема збирали кошти на операції та лікування. «Все робимо самі» — не просто назва, це сутність роботи організації, адже самі підлітки є керівниками художніх секцій, де навчають творчості інших дітей. Сьогодні учасники колективу організації долучилися до проведення заходу, який супроводжували колядками, танцями і звісно, подяками.

«Дякую тим людям, які підтримували нас усі ці роки. Були важкі часи для нашої організації, але, завдяки підтримці, ми вижили і можемо працювати далі», — Богдан Купчинський, голова правління дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Велику роботу організація проводить підтримуючи громаду міста, зокрема з початку повномасштабного вторгнення.

«Мене вражає робота із дітками, захоплююсь об’ємами допомоги під час війни та дякую за обладнання для дитячої лікарні, за щире серце та велику любов», — Марія Місюрова, заступниця міського голови.

Віталій Бунечко відзначив представників ГО «Все робимо самі» Подяками Житомирської ОВА, а також висловив щиру подяку за волонтерську та гуманітарну допомогу, яку організаціє надає жителям Житомирщини.

“Подібний приклад роботи громадської організації надихає суспільство, демонструє, що попри усі негаразди і проблеми, любов та щира підтримка є тією силою, яка здатна перемогти будь-що. Така підтримка дає можливість дітям не просто соціалізуватися у суспільстві, а відчути себе справді потрібними, реалізувати себе у житті”, — зазначив Віталій Бунечко.

Довідково. При організації були створені художні секції (вокал, хореографія, поетична, інструментальна, волонтерська), керівниками яких є діти, які навчають творчості інших дітей.

Під опікою організації «Все робимо самі» перебуває 230 родин різних категорій. З червня 2022 року організація обслуговує близько 700 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

За 2022 рік Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі» отримала допомогу більш ніж 15 млн грн. Завдяки залученим коштам, допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, психологічної допомоги отримали майже 18 тис. осіб з числа військових формувань, багатодітних та малозабезпечених родин.

Також за сприяння громадської організації “Все робимо самі” діти пільгових категорій оздоровлювалися в Карпатах.

У 2022 році Житомирською міською дитячою громадською організації “Все робимо самі” реалізовано 3 масштабних проєкти:

- за підтримки Євросоюзу “Реалізація соціальної роботи”;
- будівництво ділянки дитячого інклюзивного центру “Дім радості”;
- створення психологічної кімнати для психологічного розвантаження дітей та внутрішньо переміщених осіб.Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: