До Житомира надійшла перша партія енергоефективних лампочок для обміну » Новини Житомира
 
 


До Житомира надійшла перша партія енергоефективних лампочок для обміну

Автор: news_maker від 18-01-2023, 22:28, переглядів: 965


17 січня на Житомирську дирекцію "Укрпошти" надійшла перша партія енергоефективних лампочок. 18 січня їх почали розвозити на поштові відділення області. Обмін лампочок почнеться 26 січня.

Про це Суспільному розповів директор Житомирської дирекції "Укрпошти" Дмитро Шулевський.

За його словами, у першій партії – 600 тисяч лампочок. Їх розвозитимуть протягом цього і наступного тижня. Спочатку їх доставлять у поштові відділення Житомира, Коростеня, Бердичева, Звягеля, Андрушівки, Малина. Після цього лампи розвозитимуть по громадах, селищах та селах.

"Там, де немає поштових відділень, лампочки довозитимуть пересувні відділення. Лампочки є різного формату – вузькоцокольні та широкоцокольні, а також різної потужності. Після реєстрації лампи бронюються під замовлення клієнта, і він на обраному відділення протягом п'яти робочих днів може прийти на відділення та обміняти ці лампи: принести свої старі робочі лампи і отримати нові енергозберігаючі", – говорить Дмитро Шулевський і додає, що у відділеннях лампочки будуть обов’язково.

Кількість лампочок постійно оновлюватиметься. На кожному відділенні буде мінімум дві з половиною тисячі лампочок, тому до обміну можуть долучатися 500 клієнтів.

"На поштових відділеннях постійно формуватимуть резерв лампочок. Виробничі площі для їх зберігання є – це складські приміщення, де зберігаються товари, посилки, тощо. Працівники поштових відділень, які працюватимуть із клієнтами щодо обміну лампочок, пройшли спеціальні комунікаційні курси. На поштових відділеннях враховуватимуть і те, де здійснюватиметься обмін лампочок, щоб не створювати метушні та ажіотажу. В "Укрпошті" також сформують єдину клієнтську базу", – каже Дмитро Шулевський.

Загалом в Житомирську область надійде понад мільйон енергоефективних ламп. Їх зможуть отримати понад 200 тисяч клієнтів.

Наступна партія енергоефективних лампочок за рахунок фінансування із Європи, а це також 600 тисяч штук, надійде в Житомирську область наприкінці лютого.

Весь період обміну лампочок триватиме три місяці.

"Просять не приходити всім зразу у перший день. Лампочок вистачить усім. Закликаємо не ховати ці лампочки, а одразу ними користуватися. Одна така лампочка горить в середньому до 10 тисяч годин. Загалом, за розрахунками експертів, використання таких лампочок за рік в Україні дасть змогу зекономити роботу одного атомного реактора", – каже Дмитро Шулевський.

Як оформити заявку на обмін?

Заявку на обмін можна зробити у два способи.

Можна попередньо зробити замовлення через застосунок "Дія", після чого у визначений час прийти у вказане відділення "Укрпошти" та обміняти лампочки. "Укрпошта" безкоштовно зберігатиме нові лампи, отримані за замовленням, упродовж п'яти днів. Якщо замовлення упродовж п'яти днів не заберуть, його анулюють.

Можна прийти за лампами на відділення "Укрпошти" без реєстрації – у такому разі лампи обміняють лише у разі їх наявності.

З якими документами треба приходити на обмін лампочок?

- паспорт громадянина України;
- індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код);
- також потрібно взяти із собою п'ять ламп розжарювання для обміну.

Скільки разів можна приходити на обмін лампочок?

На даному етапі одна людина може одноразово поміняти до п'яти ламп розжарювання на світлодіодні енергозберігаючі лампи. Лампи розжарювання, які людина принесе на обмін, мають бути справними.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: