На стадіоні «Полісся» у Житомирі відбувся флешмоб «Нитка Єдності» » Новини Житомира
 
 


На стадіоні «Полісся» у Житомирі відбувся флешмоб «Нитка Єдності»

Автор: news_maker від 23-01-2023, 23:12, переглядів: 824


23 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України на стадіоні «Полісся» у Житомирі відбувся флешмоб «Нитка Єдності».

До флешмобу долучилися начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець, представники профільних структурних підрозділів та понад 200 спортсменів та тренерів Житомирщини, зокрема Житомирський художній колектив шоу-театр «Клем» Центру творчості дітей і молоді, громадська організація «Молодіжна організація «Надія Є».

«Спортивна спільнота Житомирщини теж вирішила доєднатися до цієї Всеукраїнської акції. Вважаю, що у цей час такий захід є потрібним та важливим, адже наша сила у єдності», — сказав Сергій Козловець.

Так, усі присутні розгорнули 25 метровий прапор України та поєдналися синьо-жовтою стрічкою, довжина якої склала близько 300 метрів.

З моменту повномасштабного вторгнення росії до України поняття “єдність” набуло особливого сенсу. Адже українці об’єдналися проти спільного ворога, незалежно від місця перебування, соціального статусу, політичних переконань та відстоюють право на свою свободу і незалежність.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву російській агресії та деокупації всіх територій. Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: