Під час війни жінки та дівчата по всій країні стали ще більше вразливими до проявів ґендерно зумовленого насильства і часто не знають, як отримати доступ до спеціалізованих послуг у подібних ситуаціях.
Саме тому Фондом ООН у галузі народонаселення було прийнято рішення створити безпечні простори для жінок та дівчат. В межах таких просторів, у винятково жіночому колективі, буде змога займатися рекреаційними активностями, спрямованими на відновлення ресурсу, проводити дозвілля, а також отримати інформаційну підтримку щодо послуг і сервісів, пов’язаних з протидією ґендерно зумовленому насильству.
«Я завжди вчу своїх дітей, що потрібно використовувати кожну можливість, потрібно вчитися. Ми завжди повинні рухатися тільки вперед, навіть, якщо не завжди усе вдається», — каже Людмила Дорожинська, мати-героїня, заступниця директорки зі спортивно-масової роботи міського спортивно-культурного центру.
«Ми безмежно вдячні Житомиру, що у нас є можливість тут відкрити центр і працювати. Цей простір саме для того, щоб підняти рівень знань і можливостей, відкрити потенціал, про який раніше жінки навіть не здогадувались», — каже Оксана Нечитайло, національна координаторка Проєкту «Вільна»
«Наша місія — доторкнутися до нашого слов’янського генетичного коду, допомогти вибудувати життєстійкості», — говорить Дар’я Шапошник-Домінська, координаторка Проєкту «Вільна».
У «Вільній»:
- усі активності модеруються професійними тренерками та майстринями та є безоплатними;
- Ви можете отримати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу;
- це місце для відпочинку діток;
- тут завжди є світло та Інтернет.
Працює «Вільна» з 11:00 до 20:00, з Ср. по Нд. Знаходиться простір за адресою: вул.Київська, 19/2.
Для уточнення графіку, попереднього запису та за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 098-440-12-72.
Проєкт реалізується за ініціативи ГО «Інноваційні соціальні рішення» в межах гуманітарного реагування UNFPA за підтримки USAID.