В Овруцькій лікарні відкрилось оновлене терапевтичне відділення » Новини Житомира
 
 


В Овруцькій лікарні відкрилось оновлене терапевтичне відділення

Автор: news_maker від 26-03-2023, 11:28, переглядів: 210


23 березня в Овруцькій лікарні відкрилось оновлене терапевтичне відділення. На відкритті був присутній начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, його заступник Юрій Денисовець, народні депутати та представниками громад області.

Протягом останніх 50 років терапевтичне відділення Овруцької лікарні ремонтувалось лише частково. Тому реновація такого важливого для здоров’я жителів громади відділення була дуже актуальною.

Місцева влада не зважаючи на витрати, які спрямовувались на розбудову оборонних споруд та підтримку Сил оборони України, знайшла змогу спрямувати на оновлення відділення міської лікарні майже 3 мільйони гривень. Загалом ремонтні роботи тривали понад 4 місяці.

За цей час було відремонтовано палати, службові приміщення, маніпуляційний кабінет та санвузол. В оновленому відділенні наявне необхідне для лікування обладнання: монітори пацієнта, аспіратори, кардіограф, дефібрилятор, кисневі концентратори, побутова техніка та інше обладнання. Також за сприяння меценатів, зокрема благодійної організації «Хлібний дім» та «Олива», для відділення було надано сучасні меблі та закуплено якісну медичну форму для працівників.

“Під час війни дуже важливо правильно виставляти пріоритети. І саме підтримка наших захисників та розвиток медицини у громаді є першочерговими задачами місцевої влади. Побажав всім міцного здоров’я, а медичному персоналу – успіхів у непростій роботі порятунку людей”, — зауважив Віталій Бунечко.


Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: