Перенесуть радянського солдата та замінять огорожу: які зміни чекають на Смолянське військове кладовище » Новини Житомира
 
 


Перенесуть радянського солдата та замінять огорожу: які зміни чекають на Смолянське військове кладовище

Автор: news_maker від 2-04-2023, 13:43, переглядів: 387


Радянський солдат займає центральне місце на Смолянському військовому цвинтарі. І таке розташування у міській раді вважають недоцільним.

Вперше про це заговорив Сергій Сухомлин ще минулоріч під час засідання виконкому. Вже наприкінці березня 2023-го пам’ятнику таки знайшли нове місце.

Робиться це для того, аби під час прощання з нашими полеглими воїнами рідні та близькі не стояли спиною до могил. Відтепер панахиду планують проводити саме на місці знаходження пам’ятнику.

Пам'ятник радянському солдату перенесуть ближче до могил воїнів, захоронених з 1941 по 1945 рік. Там поховані 450 воїнів, частина з них – у трьох братських могилах.

"Потрібно проводити панахиду, відспівувати військових, тому необхідно облаштувати місце для церемоній прощання з загиблими, – розповідає директор комунального підприємства "Спеціальний комбінат комунально-побутового обслуговування" Василь Ганченко. – Пам'ятник солдату перенесуть з місця на місце зі всіма плитами. А тут буде ділянка з навісом для проведення ритуальних заходів".

Розчищають на кладовищі і місце для нових захоронень. На запит рідних загиблих на цвинтарі розмістили зразок єдиного для всіх варіанту пам’ятнику, аби близькі могли з ним ознайомитися. Підрядник, котрий займатиметься їхнім виготовленням, вже обраний.

Окрім того на цвинтарі замінять і огорожу, котра повністю оздоблена зірками.

Роботи з перенесення пам'ятника радянському солдату триватимуть близько двох тижнів.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: