На Житомирщині триває утилізація старих ламп розжарювання » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині триває утилізація старих ламп розжарювання

Автор: news_maker від 20-04-2023, 06:59, переглядів: 218


Від початку Всеукраїнської програми з обміну ламп, впроваджену Урядом за підтримки Євросоюзу, понад 150 тисяч жителів Житомирщини обміняли у відділеннях Укрпошти вже більш ніж 755 тисяч жарівок на нові енергоощадні лампи.

Наразі територіальні громади Житомирщини, за підтримки та координації Житомирської ОВА, продовжують укладати договори зі спеціалізованими підприємствами, які централізовано забиратимуть лампи в Укрпошти та здійснюватимуть їх вторинну переробку. На сьогодні, на території області обрано 4 підприємства, що здійснюватимуть утилізацію ламп.

Ці компанії мають необхідні засоби для переробки різних типів лампочок. Після збору, використані джерела світла транспортуються до спеціально обладнаних установок для переробки, де вони розбираються на складові частини. Компоненти, такі як скло, метал та пластик, будуть перероблені та використані для виробництва нових продуктів або компонентів для електричних приладів.

Звертаємо увагу, що усі роботи виконуватимуться за рахунок екологічного податку, який надходить до місцевих бюджетів.

Нагадуємо, що заяву на обмін джерел світла можна подати в застосунку Дія або здійснити його у відділенні Укрпошти. Також, якщо не маєте можливості замовити лампи онлайн, ви можете прийти до відділення «Укрпошти» з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання.

Таким чином, утилізація лампочок є важливим екологічним кроком, що зменшить вплив на довкілля, зберегти електроенергію, а отже – посилити енергетичну безпеку України та Житомирщини.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: